КАТАЛОГ
Статті

Двері металеві протипожежні ЕІ30

Протипожежні металеві двері ЕІ30 – це категорія захисних вхідних дверей, головне завдання яких полягає в запобіганні розповсюдженню полум'я і диму при загорянні всередині або зовні приміщення. Установка дверей, стійких до горіння, дозволяє стримувати відкритий вогонь до приїзду пожежної служби, а також збільшити шанси людей на успішну евакуацію.

Маркування ЕІ30 означає, що двері здатні протистояти полум'ю протягом 30 хвилин. Цього часу зазвичай вистачає для організованої евакуації людей з приміщень житлового та нежитлового призначення в разі пожежі. Саме тому дана категорія дверей має величезний попит серед приватних і комерційних покупців.

Показник вогнестійкості ЕІ30 зазначає, що двері протягом як мінімум 30 хвилин будуть зберігати свої технічні характеристики під впливом надвисоких температур. Цей показник також демонструє те, на який час двері здатні затримати поширення полум'я всередині приміщення і загальмувати розповсюдження пожежі. При наявності відразу декількох таких дверей на шляху слідства вогню, шанс успішної ліквідації загоряння і збереження цінних об'єктів всередині будівлі значно підвищується.

Особливості конструкції протипожежних дверей

Різновиди протипожежних металевих дверей
Фурнітура протипожежних дверей
Де купити протипожежні металеві двері ЕІ30 в Україні?